Родини загиблих під час заворушень у Вашингтоні можуть судитися не тільки з 45-тим президентом США Дональдом Трампом, а й з соціальними мережами, які поширили його заклики до протестів.

Про це заявив політолог Володимир Цибулько в ефірі YouTube-каналу «Знай24».

«Американська правова система настільки відкрита, що там позиваються всі до всіх. Родини загиблих під Капітолієм можуть судитися не лише з Трампом персонально, а й з соцмережами, які поширили його заклики. Тут страх більше не перед Трампом і падінням акцій, а перед новомодними судилищами. Рано чи пізно родини загиблих будуть судитися і з соцмережами також», – сказав він.

На думку експерта, соціальні мережі намагалися перестрахуватися від судових позовів, заблокувавши Дональда Трампа. Проте, підкреслює він, таким чином вони порушили авторське право 45-го президента США.

Популярні новини зараз

Помер колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

«Раптом виявляється, що Трамп не має права на свої твіти. Твіттер одним махом вирубає його акаунт, на якому десятки мільйонів читачів, і позбавляє цих людей права комунікації», – вважає Цибулько.

Він констатує, що заклики Трампа призвели до катастрофи і втрати репутації всієї його політичної системи у Сполучених Штатах. Проте наголошує, що такий крок соціальних мереж виявився доволі авторитарним і навіть позаправовим. На думку Цибулька, користувачі соцмереж повинні мати гарантії, якщо не порушують правила мережі.

Нагадаємо, Znaj.ua повідомляли, що Байден в перший же день на посаді президента готує імміграційну революцію в США.

Раніше політолог Володимир Фесенко заявив, що США дають зрозуміти, що нікому не дозволять втручатися у свої вибори.