Працівники ЗМІ продовжують з'ясовувати подробиці життя відомої сліпої болгарської віщунки Ванги.

За словами журналістів, на смертному одрі ясновидяча просила всіх людей жити у світі, говорячи зокрема про Косово, Луганськ і Донецьк.

"Вона казала: "На Землі буде мир 1000 років, коли восьмий підпише. І потім настане мир на 1000 років". І тепер ми чекаємо: хто це - восьма людина?", - поділилася невістка Ванги Здравка Янева.

Ким є таємничий "восьмий" - ніхто не знає. При цьому в ЗМІ зазначають, що це не чинний президент України Володимир Зеленський, оскільки він лише шостий лідер країни.

Популярні новини зараз
Українці вимагають знизити тариф за електроенергію: людям навіть їсти не приготувати Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Зазначимо, що багато пророцтв Ванги тільки доведеться розшифрувати в майбутньому, але багато з них збуваються просто на очах. Зокрема, долю окупованого півострова Криму провидиця передбачала, поки півострів ще перебував у складі України.

До того ж, за її словами, з цього приводу Ванга також наголосила, що "багато від цього повалиться на Заході, і багато чого підніметься на Сході".

Нагадаємо про колір, символ і матеріал 2024 року: що варто зробити вже зараз, щоби залучити удачу, небезпеки вже через 170 днів.

Раніше ми повідомляли про тест-пророкування, який багато розповість про майбутнє: просто вибери 3 числа та таємниці відкриються.