Усі ми турбуємось про здоров'я батьків, дітей, друзів, близьких. Якщо вони хворіють, ми переживаємо, дбаємо про них, не знаходимо собі місця.

Чи не краще цього уникнути? Ліванський чернець дав пораду, як подбати про здоров'я близьких.

Ченці Святогірської Лаври, скрін з відео
Ченці Святогірської Лаври, скрін з відео

Портал bible-lessons.in.ua передає слова ченця св. Шарбеля. Він лікує хвороби, якщо молитися йому, прикладати його зображення до хворого місця чи вдивлятися у його зображення.

Сама молитва звучить так:

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім
Показати ще

"Боже, нескінченно прославлений у Твоїх святих. Ти надихнув вірного слугу ченця Шарбеля на світлий, але багатотяжкий шлях суцільних випробувань і він сміливо рушив у нове життя.

"Мене кличе Бог так, так, мене кличе Бог

Світло моє і душа моя

Я йду до Тебе Отче! Я обов'язково прийду!

І він прийшов раз і назавжди до Бога.

У пустельній тиші все Богу присвячений.

Йому служив І Бог завжди був з ним!"

О святий Божий угоднику Шарбель, ще за життя на землі Господь прославив тебе славою святих. Вислуховуючи твої натхненні молитви, чудовий дар зцілення людей від різних недуг і хвороб дарував тобі Господь. У безцінний лікаря, силою Божою як раніше, так і зараз всяку хворобу скороликуючий, ти надія і розраду тих, кого вже покинули лікарі. У святий Шарбель, прийми від люблячих і вдячних сердець молитви наші на всякі потреби (вказати потребу) пропусти їх через своє серце і занеси Господу Богу за нас грішних і негідних: болящих зціли, бідуючим допоможи і все нам потрібно для здоров'я тілесного і порятунку духовного в Бозі Щиродавця випроси. А ми вдячні за дивне твоє заступництво славимо Бога. Який дарував нам такого молитовника, цілителя і чудотворця, співаючи пісню: Алілуйя.

"Отче наш ...", "Богородице Діво ...", "Слава, і нині ..."( по 5 разів).

Церква, молитва, фото: Знай.ua
Церква, молитва, фото: Знай.ua

Якщо читати цю молитву щодня, хворий піде на виправлення набагато швидше. Навіть переконані скептики були шоковані. Це справді ефективна молитва. Перевірено поколіннями. Молитви допомагають у важких життєвих ситуаціях, при хворобах чи бідності. Не полінуйтеся, спробуйте, і головне – вірте. І тоді молитви принесуть плоди, і дадуть вам той добробут, про який ви просите.

Нагадаємо про Батьківські суботи за новим календарем: коли Покровська, Димитрієвська та Михайлівська.

Раніше ми повідомляли про молитву до Божої Матері за здоров'я і благо за онуків і дітей: "Накрий своїм святим покровом, захисту від хвороби".