Більшість громадян України вважають, що в умовах воєнного часу слід обмежувати свої витрати на розваги та покупки.

Згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", 60% опитаних українців висловились за необхідність суттєвих обмежень у сфері розваг та споживання в період війни. Ці дані залишаються незмінними протягом майже двох років з моменту початку масштабної військової агресії.

Жителі західних областей країни найбільше схильні до думки про обмеження у розвагах. Водночас, кияни та мешканці деокупованих регіонів частіше схиляються до думки про необхідність повноцінного життя, навіть у воєнний час.

Результати опитування також свідчать, що молодь та фінансово забезпечені особи більш схильні до роблення покупок та участі в розвагах, тоді як старше покоління та менш заможні респонденти схиляються до думки про необхідність утримання від зайвих витрат.

При цьому варто зазначити, що половина українців не робить планів на майбутнє. Протягом останнього року кількість людей, що планують своє життя на довгострокову перспективу, зменшилась з 19% до 12%.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Довгострокове планування переважно практикують кияни, особи молодого та середнього віку, а також більш фінансово забезпечені громадяни.

Раніше Знай.ua повідомляв, що буде з вартістю свинини до кінця року.