Для всіх наших шановних читачів, які вже не хочуть чекати свят на "старому" стилю, і готові зустрічати Різдво 25 грудня, ми маємо інформацію з приводу головного дерева новорічних подій. Цього разу ви дізнаєтесь, де купити новорічну ялинку у 2023 році та показали ціни по областях.

Про це стало відомо завдяки інформації від трейдерів з різних областей нашої країни.

Продаж новорічних ялинок, фото із соцмереж
Продаж новорічних ялинок, фото із соцмереж

Державне підприємство "Ліси України" повідомило, що в Україні почався продаж новорічних ялинок, які можна легально та недорого купити у лісівників.

При цьому українцям нагадали, що самостійно зрубати ялинку заборонено, а порушникам загрожує великий штраф, який залежить від розміру пня хвойного дерева.

Популярні новини зараз
За що в будинку українці платитимуть "підвищений" тариф на світло У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс Ціни на борошно в Україні досягли рекордних: скільки коштує сьогодні
Показати ще

Черкаська, Вінницька та Кіровоградська області

Зокрема у філіях Центрального лісового офісу стартуватимуть новорічні ярмарки з початку грудня. Як зазначається, цього року лісівники підготували понад 33 тисячі новорічних дерев. В асортименті: сосна звичайна, сосна кримська, ялина звичайна та ялина канадська від 1 до 3 метрів.

Що стосується ціни новорічного деревця, то вона залежить від його висоти, породи та якості. Також є ялинки у горщиках, які навесні можна висадити у дворі будинку.

Продаж ялинок, скріншот: YouTube
Продаж ялинок, скріншот: YouTube

Волинь та Рівненщина

На Волині та Рівненщині також розпочався передноворічний період. Філії Поліського лісового офісу реалізували першу тисячу святкових дерев.

Зокрема, в асортименті: ялина звичайна, ялиця біла, ялина колюча, ялина канадська, сосна кримська та інші. Продаються хвойні дерева різних висот, у тому числі у контейнері. Дерево можна купити на сайті або дізнатися контакти та локації у списку.

Харківщина і Полтавщина

Як повідомляє Слобожанський лісовий офіс, лісовики Полтавщини та Харківщини також підготували для населення різдвяно-новорічні ялинки. Придбати ялинку можна у кожному лісництві Полтавщини та лісогосподарських філіях Харківської області.

Продаж ялинок, скріншот з відео
Продаж ялинок, скріншот з відео

Продаж проводиться за цінами, які залежать від висоти деревця і в середньому становлять:

- за сосну звичайну до 1 м – 96 гривень;

- за сосну звичайну від 1 до 2 м – 132 гривні;

- за сосну звичайну від 2 до 3 м – 240 гривень;

- за сосну кримську до 1 м – 168 гривень;

- за сосну кримську від 1 до 2 м – 252 гривні;

- за сосну кримську від 2 до 3 м – 360 гривень.

Як зазначається, лісовики заготовляють новорічні дерева на спеціально вирощених плантаціях або під час проведення лісогосподарських заходів, тому шкоди для природи жодним чином не завдають. Ялинки від лісівників можна купити за наступними контактами.

Хмельницька, Тернопільська, Чернівецька області

Тим часом, Подільський лісовий офіс, що поєднує ліси Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської, повідомив, що з 1 грудня біля лісівників Хмельницької, Буковини та Тернопільщини стартує передноворічна ялинкова кампанія.

Так, цього року лісівники готові продати 21 300 хвойних дерев. З них 11600 у Хмельницькій області, 6500 у Чернівецькій області та 3200 у Тернопільській області.

При цьому в асортименті є ялина, ялиця та сосна. Лісовики вирощують ці дерева на спеціальних новорічних плантаціях.

Їхня вартість коливається від 120 до 600 гривень. Все залежить від розміру ялинки. В наявності – від півметра до понад 3 метри.

Продаж ялинок / скріншот з відео
Продаж ялинок / скріншот з відео

Сумщина, Чернігівщина

У свою чергу лісовики Сумщини та Чернігівщини підготували понад 36,5 тис. ялинок та сосен для новорічного ярмарку. Їх будуть продавати на спеціально облаштованих лісівниками майданчиках у кожній філії Північного лісового офісу ДП "Ліси України".

Щодо ціни, то вони в різних лісгоспах різняться. Найнижча ціна у Сумській області – 81 гривня, а найдорожчі ялинки у Чернігівській області можуть коштувати 770 гривень.

Нагадаємо, запасатися зараз чи зачекати на кращу ціну: експерт попередив, що буде з вартістю свинини до кінця року.

Раніше повідомлялося, до Нового року ці продукти подорожчають: що потрібно купити українцям вже зараз, список у супермаркет.

Також, такий повітряний омлет ви ще не їли: секрет досвідчених кулінарів для ваших рецептів, лише один рух.