Якби Росія виграла війну в Україні, що вже нереально, тоді б путін продовжив свою політику агресії і на інші країни.

Про це повідомляє портал DW.

Володимир Путін
Володимир Путін

Зараз росія всіма способами намагається зруйнувати світопорядок, і глобальне протистояння на полі бою триватиме ще довго, і, по суті, є неоголошеною Третьою світовою війною.

Вже цілком очевидно, що росії ніяк не виграти цю війну, але якби це сталося, то в Україні це не зупинилося б. Путін продовжив би свою агресію, але вже на території Молдови, Казахстану, чи Білорусі.

Популярні новини зараз
Індексація торкнеться не лише пенсій: коли українці отримають підвищену зарплатню Долар злетить до 41 гривні? Експерт розповів, що відбуватиметься з курсом Будуть зайві нарахування за воду: власників квартирних лічильників попередили Побачите "сюрприз" у платіжках: "Нафтогаз" попередив українців
Показати ще

У Китаю б у такий спосіб з'явився ще сильніший спосіб придушувати бунти на Тайвані, або ж у Гонконгу, а Іран і зовсім не стримував би себе щодо застосування насильства проти свого ж народу.

Цивілізованому світу теж не можна розслаблятися, і масштабніше озброїтися незважаючи на результат війни.

Російські окупанти. Фото: скрін youtube
Російські окупанти. Фото: скрін youtube

"Одне безумовно: українці насамперед борються за свою свободу, за свою країну, за свої сім'ї. Але на тлі глобального протистояння між коаліцією зла, з одного боку, і вільного світу - з іншого, вони борються і за всіх, для кого демократія та дотримання прав людини важливі. Тому Захід має продовжувати підтримувати Україну - фінансово, морально, політично, у військовому плані - говорить оглядач.

путін, скріншот: YouTube
путін, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що до своєї смерті путін побачить перемогу України: мольфар визначив, що буде навесні 2024 року року.

Раніше ми повідомляли, що у путина всього 6 місяців: астропсихолог розповів, як завершиться життя диктатора .