Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Нам додадуть ресурсу, щоб ми втрималися цієї зими?

По-перше, у нас щось є там по запасах, все-таки щось є. Питання – де той ресурс дають, а де не дають, я не можу просто зрозуміти, бо тут воно вибірково, десь окей, а десь голий-босий стоїш, це командування.

Так, нам щось дають. Можливо, не у такій значній кількості, як нам би хотілося, але тут Шістка пентаклів. Щось уже передали у якійсь кількості, продовжують щось видавати. Тобто так, щось нам тут підкидають, щоб ми встояли.

Чи до Нового року є загроза смертей серед мирного населення в Україні?

Популярні новини зараз
Мільйонери масово тікають із країни: через яку причину багаті люди не готові жити навіть у столиці Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще

Так, є, на жаль. І це пов’язано із більш великим влучанням при якомусь масивному обстрілі і з хаотичним. Це там, де дістає усяке РСЗО, як Херсон або прифронтові по Запорізькому напрямку. Тут, на жаль, у мене випадає, що до кінця року можуть бути людські жертви.

Якщо говорити у перспективі на майбутнє, ці обстріли будуть такі активні? Ця шизофренічна фаза у ворога буде тривати до кінця зими? До кінця весни?

Більше до кінця зими, можливо, із залазенням на весну, але на холодну частину весни, не кінець весни, а от холодна частина. Поки так.

Тобто до виборів?

Фактично так. Можна так десь приблизно окреслити.

Як повідомляв Знай.ua, Хомутовська розповіла, що ЗСУ отримають у грудні.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманова повідомила про нову небезпеку з боку рф.