У січні 2024 року настане час ретроградного руху Меркурія. Що це за астрономічне явище, скільки воно триватиме і як його вплив може вплинути на наше повсякденне життя? Давайте розберемося!

Ретроградний рух планети – це як ілюзія переходу її руху зі сходу на захід, повідомляє Chas.News. Насправді ж, планета не змінює свій напрямок, це лише оптичний ефект. Однак астрологи пов'язують це явище з впливом на наше життя.

Пенсіонерка. Фото: Тамбовська життя.
Пенсіонерка. Фото: Тамбовська життя.
Пенсіонерка. Фото: Тамбовська життя.

Ретроградний рух Меркурія, який розпочався у грудні минулого року і закінчувався на початку січня, спостерігатиметься ще тричі у 2024 році.

Початок ретроградного руху: 16 грудня 2023 року.

Популярні новини зараз
Група крові батьків розповість про здібності дитини: вчені виявили несподіваний взаємозв’язок Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

Закінчення ретроградного руху: 2 січня 2024 року.

Інші періоди ретроградного руху Меркурія у 2024 році:

1 квітня – 25 квітня.

5 серпня – 28 серпня.

26 листопада – 15 грудня.

Договір, фото: surrogacy.net.ua
Договір, фото: surrogacy.net.ua

Ретроградний Меркурій – це період, коли Меркурій, планета, яка відповідає за комунікацію, технології та мислення, здається рухається задом наперед. Зазвичай це період, коли простіше припускатися помилок, нерозуміння і непорозуміння. Ось кілька порад про те, що робити та що уникати.

Що не слід робити під час ретроградного Меркурія:

  1. Укладати важливі домовленості: Уникайте укладання великих угод або підписання важливих документів, оскільки цей час може бути заплутаним і недостатньо ясним для прийняття важливих рішень.
  2. Проводити великі покупки або ремонт техніки: Уникайте покупок техніки, оскільки існує ймовірність, що вони можуть вийти з ладу або вимагати частого обслуговування.
  3. Починати нові проекти: Плани, започатковані під час ретроградного Меркурія, можуть зіткнутися з труднощами або змінами під час виконання.
  4. Заводити нові відносини або вирішувати конфлікти: З цим пов'язані непорозуміння та переплетення, які можуть ускладнити комунікацію та відносини.

Стосунки, фото pxhere
Стосунки, фото pxhere

Що можна робити під час ретроградного Меркурія:

  1. Переглянути старі справи: Це чудовий час для перегляду попередніх рішень або проектів, завершення старих завдань та корекції планів.
  2. Провести час внутрішнього самопізнання: Медитація, саморефлексія та перегляд внутрішніх цілей можуть бути корисними під час ретроградного Меркурія.
  3. Оновити старі контакти: Відновлення зв'язку з минулими людьми або поліпшення відносин з попередніми знайомими може бути корисним.

Така астрономічна подія, як ретроградний Меркурій, стала приводом для багатьох повір'їв та забобонів. Однак, незалежно від того, чи вірите ви в астрологію чи ні, варто скористатися цим часом для внутрішнього оновлення та надання нових фарб свого повсякденного життя.

Нагадаємо, доживете до 90 років і виглядатимете на 60: секретні продукти довгожителів, які є навіть у Варусі

Раніше ми писали, зігріє не тільки ваше тіло, а й душу: рецепт гарячого святкового пуншу із 5 інгридентів