Зростання інтенсивності перевірок документів на кордонах України призвело до помітного збільшення черг і затримок як на виїзді, так і на в'їзді в країну. Українці змушені терпляче чекати годинами і навіть днями, очікуючи на можливість покинути кордони країни.

Найбільші труднощі пов'язані з новими вимогами представників Територіальних центрів комплектування, спрямованими більш суворі перевірки документів з виявлення можливих підробок.

Черга на кордоні / фото
Черга на кордоні / фото

Таким чином, дорослі та діти на знак протесту змушені блокувати дорогу в'їжджаючим. Особи з багатодітним складом сім'ї та інваліди також стикаються з труднощами виїзду через дані перевірки.

Популярні новини зараз
Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

Окремий випадок підкреслив ситуацію, що склалася. Днями багатодітному батькові було відмовлено у виїзді без додаткової довідки від військкомату, незважаючи на наявність усіх необхідних документів, включаючи ті, що раніше вважалися достатніми для перетину кордону.

Відео опублікували у Telegram-каналі, де чоловік вступає у суперечку з жінкою-прикордонником. Він пояснив, що перетинав кордон кожні три тижні, але цього разу йому заявили, що з 20:00 29 грудня без довідки з військкомату залишити Україну не можна.

Українці висловлюють невдоволення та нерозуміння у зв'язку з раптовими змінами у правилах перетину кордону, та законами, які ще навіть не набули чинності.

Нагадаємо, Ігор Сєрков розповів, чи можна повернути ухилістів з-за кордону: «Це Європа, так не вийде»

Раніше ми писали про новий закон про мобілізацію: ухилистам готують гігантські штрафи, чиновників заберуть до армії

Як повідомляв Знай.ua, відомому українському співаку розбили машину у Варшаві під час благодійного туру