Україна дійсно потребує допомоги під час повномасштабної війни з росією, зокрема, зброї та фінансів. Однак усі ці скандальні закупівлі на мільйони гривень та божевільні зарплати депутатів змушують простий народ задуматися, наскільки доцільно витрачаються кошти з держбюджету.

Зокрема, цим питанням поставив колишній народний депутат, волонтер Ігор Мосійчук. У своєму Telegram-каналі він оприлюднив список, де вказано зарплату чиновників тимчасового окупованого Енергодару за період лютого 2023 року. Суми справді вражають.

Зарплата мера міста Дмитра Орлова становить понад 71 тисячу гривень, при цьому його 50% премія перевищує 35 тисяч. Проте депутат Енергодарської міської ради Сергій Холод отримує ще більше – понад 75 тисяч зарплати, майже 38 тисяч премії та 10 тисяч – разової премії за місяць.

Зарплати депутатів в Енергодарі, скріншот
Зарплати депутатів в Енергодарі, скріншот

Усього відношення до міської влади мають 17 осіб із різних відділів, розмір їхньої платні залежить від посади. Якщо порахувати загальну суму, яку виділяє бюджет на зарплати чиновників в Енергодарі, виходить трохи більше ніж 564 тисячі гривень на місяць. При цьому за їх дуже тяжкі умови роботи, ймовірно, вони отримують подвійну премію – загалом 442 тисячі гривень.

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще

"Поки наших воїнів на передку накриває артою, чорти отримують зарплату більше, ніж у бійців! Місто б***д в окупації, які зарплати чиновникам? Мародери і чорти", - обурився Мосійчук.

ЗСУ. Фото Генштаб
ЗСУ. Фото Генштаб

Нагадаємо, Міноборони витратило 1,5 млрд на снаряди, але їх не отримали: немає експортної ліцензії