Коли в країні оголошують на сполох, важливі інфраструктурні об'єкти, заводи та підприємства змушені тимчасово призупинити роботу. Це може призвести до простою обладнання та зниження виробництва, що в результаті зменшить випуск продукції та дохід підприємств.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПовітряні тривоги можуть створити додаткові економічні та фінансові навантаження для країни та бізнесу, вимагаючи додаткових ресурсів на підтримку безпеки та стабільності.
У контексті наростаючої тривожності навколо безпеки було запропоновано ідею класифікації тривог на різні рівні небезпеки: помаранчевий, жовтий, червоний. Про таку ініціативу повідомив полковник Юрій Ігнат під час національного телемарафону:
«Рішення непросте, його потрібно приймати на найвищому рівні. Думаю, розглядатиметься щось. Це не вперше задаються такі питання та піднімаються у пресі. Небезпека є. Вона нікуди не подіється", — зазначає спікер
Однак остаточне рішення про вжиття таких заходів має бути узгоджене на рівні вищого керівництва держави, після чого Повітряні сили будуть проводити відповідні заходи.
Також портал Знай.ua писав, що закінчують останні приготування: у ГУР попередили про зимові обстріли
Як повідомляв Знай.ua, удари по лікарнях та житлових будинках: астрологіня попередила про небезпеку
Вам буде цікаво знати, що більше не роз'їдатиме автомобіль: чим хочуть посипати дороги в Україні