Стало відомо про те, як правильно потрібно зберігати вдома пальне для генераторів, щоб це не призвело до трагічних наслідків. Безпека понад усе.

Про це розповіли у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Генератор, скріншот: YouTube
Генератор, скріншот: YouTube

Справа в тому, що через можливий початок обстрілів росіян з критичної інфраструктури, велика частина українських областей може мати проблеми з електропостачанням, і тому народ почав шукати альтернативу.

Однією з таких стали генератори, які, як виявилося, досить небезпечні. В одній із столичних квартир, за попередньою інформацією, один із таких вибухнув.

Популярні новини зараз
Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла
Показати ще

У ЦБК розповіли, чому не можна нехтувати безпекою, оскільки це залежить і від умов зберігання пального.

Генератор, скріншот з відео
Генератор, скріншот з відео

Справа в тому, що заводський бензин із вмістом етанолу до 5% може зберігатись до року. Натомість бензин із міні-НПЗ можна зберігати не довше місяця. А от якщо вміст етанолу більше 30%, тоді його не можна довго зберігати.

При виборі генератора потрібно правильно враховувати особливості техніки. Найкраще вибирати такий, який має сильний запас потужності, тому що в майбутньому вам може знадобитися підключення додаткового обладнання.

Генератори. Фото: Youtube
Генератори. Фото: Youtube

Щоб значно продовжити експлуатаційний термін, слід враховувати необхідний мінімум навантаження апарата - це 20% потужності у випадку з бензиновим, і 25%, якщо це дизельний двигун.

При стандартному наборі техніки підійде навіть із потужністю 2 кіловати, проте якщо з вами живе 3-4 особи, тоді підбирайте з потужністю не менше 5 кіловат.

Нагадаємо, що слухають, читають і запам'ятовують: як відключити шпигунські програми на смартфоні.

Раніше ми повідомляли, що припиніть бити роутер, він образиться: як покращитисигнал без рукоприкладства.