Забрати посилку з поштомата без доступу до Інтернету— це цілком реально, стверджує компанія доставки Нова Пошта. Навіть якщо у вас немає можливості підключитися, ви все одно можете отримати свою посилку без зайвих складнощів.

Компанія доставки Нова Пошта гарантує, що доступ до нашої посилки в поштах не залежить від наявності інтернету. Це означає, що навіть за відсутності онлайн-з'єднання Ви зможете забрати свою посилку в поштоматі, просто дотримуючись нескладних інструкцій.

Поштомат Нової пошти. Фото: Yоutube
Поштомат Нової пошти. Фото: Yоutube

У разі наявності інтернету, необхідно виконати кілька кроків через мобільний додаток Нової Пошти:

  • вибрати потрібну накладну,
  • переконатися в оплаті,
  • а потім залишити програму відкритим біля поштамату.

Якщо доступ до Інтернету відсутній:

  1. Перевірте, чи Bluetooth увімкнено на Вашому пристрої.
  2. Зачекайте на з'єднання з поштоматом.
  3. Відкрийте потрібну комірку, покладіть або заберіть посилку та підтвердіть це в мобільному додатку після встановлення зв'язку.

Крім того, Нова Пошта уточнює, що у їхніх відділеннях завжди є доступ до Інтернету та навіть генератори, гарантуючи надійну роботу за будь-яких обставин. Якщо виникнуть запити щодо підключення до Wi-Fi, зверніться до операторів.

Популярні новини зараз
Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Заповіт, майно і відповідальні особи: що потрібно знати перед мобілізацією Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається
Показати ще