На полицях одеських магазинів міг потрапити небезпечний силіконовий посуд з Китаю. Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області.

До системи швидкого реагування щодо харчових продуктів та кормів (𝗥𝗔𝗦𝗙𝗙) від 14 грудня 2023 року №2023.8646 надійшло інформаційне повідомлення. В ньому йшлося про виявлення високого вмісту летких компонентів та сильного неприємного запаху в силіконових чашках з ручками. Виробник чашок - Китай, але завезені вони до нас з іншої країни.

Силіконова чашка. Фото: скрін Ютуб
Силіконова чашка. Фото: скрін Ютуб

Посуд отримали у Львові (одержувач: ТОВ ВЕСТ СЕЙЛ ГРУП, вулиця Кольберга 3-А, м. Львів, 79013), а сам посуд був експортований з Республіки Словенії ( Apollo doo, Ptuj).

Якщо ви виявили цей силіконовий осуд на полицях українських магазинів, повідомте про це Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Мільйонери масово тікають із країни: через яку причину багаті люди не готові жити навіть у столиці Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли
Показати ще

Зробити це можна кількома способами:

1) Особисто за адресою індекс 65042, місто Одеса, вулиця Сьома Пересипська, 6

2) зателефонувати та повідомити про небезпечну знахідку можна за номером телефону: (048) 716-13-01

Посуд. Фото: скрін youtube
Посуд. Фото: скрін youtube

3) надіслати листа на електронну пошту: gu@odesa.consumer.gov.ua.

Вчасне повідомлення про токсичний посуд може вберегти не лише вас, а й оточуючих.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, місяць перетвориться на темне око: які небезпеки таїть "Холодний місяць у повні" наприкінці 2023 року

Раніше портал Знай інформував, головні поради взимку, щоби ноги не замерзли: на прогулянку можна вийти з комфортом

Також наш портал повідомляв, доведете шлунок: чому їсти гриби потрібно з особливою обережністю