Володимир Фітьо, начальник служби зв'язків із громадськістю Сухопутних військ ЗСУ, висловився про питання реєстрації громадян у військових реєстрах. Він пояснив, що відсутність реєстрації в новому місці проживання може призвести до отримання повідомлень та повісток за старою адресою і вважатиметься ухиленням від служби.

У інтерв'ю він розповів, що зараз активно використовується електронний реєстр військовозобов'язаних "Оберіг", який поки що не синхронізований з іншими державними базами даних.

Після ухвалення відповідного законопроекту спроститься контроль за місцем проживання громадян та повідомленнями про необхідність з'явитися на військовий облік.

"Саме для уточнення військово-облікових даних, тому що деякі громадяни таким чином ухиляються від свого конституційного обов'язку. Тобто, не оновивши свої облікові дані, не ставши на облік у новий територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, намагаються уникнути мобілізації”, – розповів Володимир.

Популярні новини зараз
Графіки відключення електроенергії на 25 червня В Україні готують пенсійну реформу – старенькі мають зрадіти новим виплатам Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи
Показати ще

Вручення повістки, фото: Suspilne
Вручення повістки, фото: Suspilne

Також було підтверджено, що офіційні повідомлення та повістки не будуть видаватися представниками ЖЕКу та ОСББ. Про це повідомила Мар'яна Безугла у своєму посту на Facebook:

"Вважаю, що повістки мають видавати лише офіційні представники ТЦК СП та поліцейські + роботодавець офіційно на підприємстві. Всі. Жодних місцевих у спортивних костюмах. Окремо прописали це у законопроекті"

Знай.ua повідомляв про те, що «Пан чи пропав»: медіум розповіла, як пройде ця зима і що буде з мобілізацією

Раніше стало відомо, Буданов заявив про головну проблему мобілізації: "Ніякий рекрутинг покрити не може"