Днями міністр оборони України Рустем Умеров в інтерв'ю Громадському заявив, що Міноборони розглядає можливість запрошувати до військкомату через електронні повідомлення, пише Хайзер.

Він уточнив, що спочатку інформацію про військовозобов'язаних із баз даних враховують та розподілять на категорії. Громадянам, які підлягають призову на військову службу, надішлють запрошення, навіть якщо вони за кордоном. У суспільстві цю новину почали жваво обговорювати.

У Мінцифрі прокоментували чутки про повістки у "Дії". Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своєму Telegram-каналі у неділю, 24 грудня.

Він сказав, що українці не отримуватимуть повісток до військкоматів у "Дії".

Популярні новини зараз
З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування Ці купюри не приймуть у магазинах: Нацбанк попередив українців
Показати ще

Нагадаємо, що два місяці тому міністр цифрової трансформації України вже спростовував інформацію про те, що через онлайн-сервіс "Дію" можуть видавати повістки.

Мінцифри вже роз'яснювало, що повісток у "Дії" не буде, та об'єднання додатка з реєстрами ТЦК не передбачається.

Керівник розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік пояснював, що дані про військовозобов'язаних знаходяться у реєстрі «Оберіг», який належить Міноборони. «До «Дії» цей реєстр не має жодного відношення, тому що «Дія» – це не реєстр», – наголосив він.

Зазначимо, що у Верховній раді давно обговорюють питання щодо можливості вручення повісток через електронну пошту та рекомендованим листом.