Сучасний темп життя не залишає багатьом вибору, і з хронічною втомою знайома майже кожна людина на землі.

Коли втома накочує, чи постійно, фоново, є, це заважає працювати, відпочивати, навіть спати. Як боротися зі втомою розповів фахівець Джеймс Вілсон.

Втома. Фото: Youtube
Втома. Фото: Youtube

Це не просто почуття нестачі сил, це медичний термін, і такий стан потребує допомоги медиків. Якщо, прокидаючись вранці, ви відчуваєте такі ознаки, то у вас є підстави звернутися до лікаря. Але можна спробувати подолати втому самотужки.

Прокидайтеся при природному висвітленні.

Наш мозок запрограмований на те, щоб не спати протягом дня. Він прокидається разом зі сходом і збирається відпочивати разом із заходом сонця.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів заженуть у злидні: встановили недосяжні умови для гідної пенсії Аномальне похолодання та снігопади: українців попередили про зміну погоди Залишиться тільки жебракувати: від України вимагають підвищення тарифів Мобілізація у квітні набере обертів: кого з чоловіків ТЦК "візьмуть на приціл"
Показати ще

Коли взимку людина прокидається, надворі ще темно і мозок не дає команду "вставати!". Щоб обдурити мозок, можна купити світлові прилади, що імітують сонячне світло та встановити їх у спальні.

Втома. Фото: Youtube
Втома. Фото: Youtube

Не вставайте відразу, як прокинулися

Не потрібно хапатися за телефон одразу після пробудження. Для початку полежіть, добре потягніться, постарайтеся 10 хвилин нічого не робити. У цей час мозок прокинутися та налаштуватися на активні дії.

Відпочиньте перед сном

Відмовтеся від вечірньої чашки кави, тренувань та пробіжок. Спробуйте перебудувати свій графік та у вечірній час краще виберіть книгу або перегляд фільму.

Нагадаємо, що всього 2 продукти та штани злітатиме: як схуднути не лише до 8 березня, але навіть до 14 лютого.

Раніше ми повідомляли, що панкреатит, гастрит і навіть руйнування емалі: кому і чому не можна їсти зелені яблука.