В Україні триває повномасштабна війна, яку розв'язала росія і пересидіти її вдома не вдасться. Про це в інтерв'ю заявив комбат 3-ї штурмової бригади "Азов" ЗСУ з позивним "Бот" і порекомендував чоловікам готуватися та вивчати до якого підрозділу можна піти служити.

Воїн із позивним "Бот" зізнався, що не засуджує чоловіків призовного віку, які не пішли воювати, проте вважає, що вони помиляються, якщо думають, що війна їх не торкнеться. За його словами, до армії потраплять усі і пересидіти вдома не вдасться.

Воїн із позивним "Бот". Фото: скрін youtube
Воїн із позивним "Бот". Фото: скрін youtube

"У мене немає почуття зневаги чи ненависті до них взагалі, насправді є трохи навіть жалість, тому що вони живуть в ілюзіях. Тому що всі потраплять до армії. Ті, хто був мобілізований у 2022 році, думали у 2014: і в АТО є кому воювати. Вони самі себе обманюють, їм же гірше", - наголосив "Бот".

Військовослужбовець порекомендував чоловікам призовного віку готуватися та обирати, до якого підрозділу можна вирушити на службу, щоб принести максимум користі на полі бою.

Популярні новини зараз
Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

ЗСУ. Фото Генштаб
ЗСУ. Фото Генштаб

"Краще б почали тренуватись, готуватись і вивчати, у який підрозділ можна піти служити в силу своїх здібностей, щоб принести максимальний ККД, Бо потім заберуть у звичайну піхоту і пи*дець", - додав воїн.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, хто з українців не може бути заброньований: важливі військово-облікові спеціальності.

Також наш портал інформував, мобілізація 2023: чи може військовозобов'язаний обирати підрозділ чи військову частину за власним бажанням.

Крім того, ми писали, список розширено: хто може отримати повістку вже влітку.