Депутати зареєстрували законопроєкт, яким пропонують карати за образу військовослужбовців. З порушників будуть стягувати штраф чи навіть арештовувати.

Про це стало відомо з порталу Верховної Ради.

ЗСУ. Фото Генштаб
ЗСУ. Фото Генштаб

Його метою є посилення правового захисту військових.

У тексті проекту зазначається, що в Україні хочуть ввести покарання за неповагу до військових ЗСУ та інших військових формувань, Головного управління розвідки, Служби зовнішньої розвідки, Служби безпеки України, Управління державної охорони, Державної спеціальної служби транспорту, Держспецзв'язку, Нацгвардії, Держприкордонної служби.

Популярні новини зараз
Українці вимагають знизити тариф за електроенергію: людям навіть їсти не приготувати На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

ЗСУ. Фото Генштаб
ЗСУ. Фото Генштаб

Карати пропонують за неповагу, яка проявилася в публічно виявленій образі, в образливому чіплянні до військових чи у перешкоджанні реалізації ними своїх прав і свобод.

ЗСУ. Фото Генштаба
ЗСУ. Фото Генштаба

За неповагу до військових пропонується накладати на людину штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів (3400-5100 гривень), адміністративний арешт на строк до 15 діб, притягувати до громадських робіт на строк від 50 до 60 годин, виправних робіт на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку або суспільно-корисних робіт на строк від 240 до 360 днів.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай, повідомляв, чоловік спалив 12 військових авто у Києві: взяли, коли хотів підпалити чергову автівку

Раніше, на порталі Знай, повідомлялось, знайшли повістку у поштовій скрині: адвокат розповів, що робити і чи законне таке "вручення"

Також наш портал інформував, "Для України починається цикл 2 років...": астрологиня визначила точну дату завершення війни