Останнім часом метеозалежні люди дуже страждають через нашестя магнітних бур.

І якщо ви думали, що з приходом осені їх поменшає. то ні. адже вже у вересні на нас усіх чекає цілий метеоудар, який точно позначиться на самопочутті багатьох.

Магнітна буря, скріншот: YouTube
Магнітна буря, скріншот: YouTube

Прогноз магнітних бур на вересень, коли буде пік

Фахівці астрономії застерігають нас про кілька значних подій у сонячній системі на вересень 2023 року.

5 вересня – потужна активність силою 3 бали. З 21 години за київським часом був спалах на Сонці, який тривав до 8 вересня.

Популярні новини зараз
Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім
Показати ще

8 вересня – зменшення активності. З 21 години за київським часом активність Сонця почала зменшуватись і потужність геоударів не перевищувала 2 бали. Це триватиме до 13 вересня.

13 вересня - потужна хвиля спалахів силою 4 бали. Очікується потужний сонячний спалах, який може спричинити сильні магнітні бурі.

Спалахи на сонці. Фото: Youtube
Спалахи на сонці. Фото: Youtube

14 вересня – гойдалка від 3 до 5 балів. Цей день буде особливо складним із погляду магнітних бур. Фахівці прогнозують змінну активність Сонця.

15 вересня - поступове покращення. До 21-ї години 15 вересня сонячна буря стане менш інтенсивною — з 3-бальними спалахами — і триватиме до 16 вересня.

З 16 по 21 вересня - спокійний період. В цей час очікується відносне затишшя - потужність геоударів не перевищить 1 бал.

21 вересня - повернення магнітних бур силою 3 бали. З 21 години за київським часом 21 вересня очікується повернення магнітних бур, які триватимуть цілодобово.

З 22 вересня до кінця місяця – зменшення активності. Після 21 вересня цього місяця більше не очікується помітних обурень.

Метеозалежність
Метеозалежність

Як пережити магнітні бурі

Симптоми, викликані магнітними бурями, можуть включати апатію, втому, роздратування, перепади тиску, безпричинні головні болі, а також загострення хронічних захворювань і проблем з серцем. Як же допомогти собі у такі дні?

  • Слідкуйте за календарем магнітних бур. Майте інформацію про майбутні магнітні бурі та їх силу. Це допоможе вам бути готовими до них.
  • Пийте більше води. Гідратація відіграє важливу роль у підтримці здоров'я у періоди магнітних бур.
  • Добре висипайтеся. Сон - це природний спосіб відновлення організму, тому намагайтеся спати достатньо часу.
  • Не перенавантажуйтесь. Намагайтеся уникати надмірної фізичної активності під час магнітних бур.
  • Більше гуляйте. Прогулянки на свіжому повітрі можуть допомогти покращити ваше самопочуття.

Магнітні бурі. Фото: Youtube
Магнітні бурі. Фото: Youtube

Нагадаємо, що "бабине літо" чи погодні гойдалки: синоптики розповіли, якою буде осінь.

Раніше ми повідомляли, що у вересні Землю накриють чотири магнітні бурі: в які дні потрібно уважніше ставитись до свого здоров'я.