Можна навіть не підозрювати та зберігати у старій скарбничці кілька тисяч гривень. Річ у тім, що за деякі українські монети колекціонери готові платити хороші гроші. Як виглядають 2 копійки, які можуть принести від кількох сотень до двох тисяч гривень.

Колекціонери цінують монету номіналом 2 копійки різновиду 2(10 к.)АА. Дізнатися її можна за широким кантом аверсу. Річ у тому, що при карбуванні аверсу монети використовувався штемпель від 10 копійок 1994 року, тому й вийшов такий цікавий шлюб. Продати такі 2 копійки можна від 4500 гривень.

Цінні монети. Фото: monety-yagidky
Цінні монети. Фото: monety-yagidky

Від 1800 до 2200 гривень можна отримати за 2 копійки 2003 року. Цінність монети у її рідкості – такі копійки карбувалися для річного набору НБУ обмеженим тиражем. Набір не випустили, але монети, ймовірно, потрапили до обігу.

Цінні монети. Фото: monety-yagidky
Цінні монети. Фото: monety-yagidky

Популярні новини зараз
У YASNO повернули українцям світло по 2,64 грн за кВт: але при цьому встановили ліміти - важливі подробиці У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

Заробити близько 600-800 гривень можна, якщо знайти монету 2 копійки 1996 року випуску різновиду 1АА. Унікальність копійки полягає в тому, що вона зроблена з алюмінію. Натомість є такі ж монети, але з немагнітної сталі. Вони цінуються більше та колекціонери можуть заплатити від 2800 до 5600 гривень, залежно від стану монети.

Цінні монети. Фото: monety-yagidky
Цінні монети. Фото: monety-yagidky

Раніше портал Знай повідомляв, знайшли ці монети – зірвали куш: колекціонери готові міняти хрусткі купюри на старі копійки.

Також наш портал інформував, у НБУ українцям запропонували вигідно позбутися старих монет: часу залишилося не так уже й багато.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, уважно перевірте гаманці та заначки: які гривневі банкноти можна продати за десятки тисяч.