Під час мобілізації українці можуть отримати повістку абсолютно у всіх місцях, адже у законі немає відповідних обмежень. Саме через це і на ґрунті безлічі скандалів із ТЦК у призовників виникає чимало запитань.

Втім, полковник Запорізького обласного ТЦК і СП Андрій Гуренко попередив, що деякі обмеження все ж таки існують, а саме - вручення повісток у маршрутках. Відповідно до закону, працівник ТЦК не може перехоплювати транспорт із метою вручити документ чоловікам.

Повістки. Мобілізація. Фото скріншот з Youtube
Повістки. Мобілізація. Фото скріншот з Youtube

Це означає, що військкомат порушуватиме правила, зупиняючи будь-який громадський транспорт. Однак у законі не прописано, як призовник може себе захистити у такому випадку і чи можна ігнорувати повістку, вручену таким чином.

"Вони – військові. Зупиняти транспорт має право лише Нацполіція – за певних обставин. Військовим це робити заборонено", – наголосив Гуренко.

Популярні новини зараз
Мільйонери масово тікають із країни: через яку причину багаті люди не готові жити навіть у столиці Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи
Показати ще

Якщо українці помітять порушення з боку ТЦК, коли вони вручають повістки у громадському транспорті, їх просять повідомляти про це та скаржитися до районних територіальних центрів комплектування.

Громадський транспорт, скріншот: YouTube
Громадський транспорт, скріншот: YouTube

Раніше ми писали про те, що військовий облік з 1 жовтня: до Міноборони розповіли, чи відправлять на передову жінок-медиків

Як повідомляв Знай.ua, де служитимуть чоловіки з психічними розладами, ВІЛ та туберкульозом: у ВВК роз'яснили

Також портал Знай.ua писав, що на пошуки виходять цілі патрулі: як поліція разом із працівниками ТЦК "виловлюють" чоловіків на вулицях