Мільйони українців вже звикли до того, що ніхто не може дати точних прогнозів про те, коли закінчиться жорстока війна, яку розв'язала російська федерація своїм повномасштабним вторгненням. Саме тому багато людей звертають увагу на те, що говорять тарологи, астрологи та інші "нетрадиційні" аналітики.

Однак, іноді, ці люди можуть все-таки, хоч і приблизно, але передбачити майбутні події.

Тетяна Калініна, скріншот: YouTube
Тетяна Калініна, скріншот: YouTube

Відома у соціальних мережах фахівець із прогнозів на зіркових мапах Тетяна Калініна поділилася свіжою інформацією про те, коли ж в Україні може настати довгоочікуваний мир.

Про це Тетяна Калініна розповіла в одному з недавніх ефірів, який вже доступний у мережі YouTube.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

За словами Тетяни, мир в Україні настане не раніше 2026 року. Вона спромоглася визначити, що 11 березня 2026 року Юпітер візуально зупиняється перед ретроградністю, і він має дати закінчення відкритим конфліктам із кровопролиттями.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

"І ось після березня 26-го року має настати мир", - упевнена Тетяна Калініна.

Також варто нагадати той факт, що мольфарка Магдалена Мочіовскі, яка ще навесні 2022 року заявила, що українська армія зможе вибити російських окупантів із-під Києва, знову поділилася прогнозом. Магдалена побачила, що в Україну цієї зими знову чекає блекаут.

За словами мольфарки, відключення світла будуть "слабшими", ніж це було минулого року.

Нагадаємо, "А я казав, що так буде...": знаки Зодіаку, які всім псують настрій "кислою" фізіономією.

Раніше повідомлялося, "Є невеликий коридор": астролог назвав найкращі дні для кредитів, весілля та лотереї.

Також, "Удари, на які не очікували": мольфарка розповіла, чи загрожують Україні взимку відключення світла.