Останнім часом все частіше в мережі з'являються відео з представниками ТЦК та військовозобов'язаними чоловіками, які намагаються уникнути повістки.

В Хмельницькій області чоловік вирішив втекти від представників ТЦК доволі незвичним чином, який здивував і працівників. В селі старий Острополь, чолові стрибнув в холодну річку, щоб уникнути мобілізації. Відео з цією подією поширюється мережею.

Чоловік тікає від ТЦК. Фото: скрін відео
Чоловік тікає від ТЦК. Фото: скрін відео
Чоловік тікає від ТЦК через річку. Фото: скрін

Чоловік тікає від ТЦК. Фото: скрін відео
Чоловік тікає від ТЦК. Фото: скрін відео
Чоловік тікає від ТЦК через річку. Фото: скрін

На відео видно, як чоловік пливе річкою, а голос за кадром жартує та підтримує плавця.

Популярні новини зараз
Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії
Показати ще

"Шо там не жарко тобі? В тебе все вийде, ми в тебе віримо" коментують працівники ТЦК

Чоловік, коли побачив працівників Територіального центру побіг до води, покинувши велосипед на березі. Після цього автор відео вирішив почекати військовозобов'язаного під мостом, під який плив чоловік.

За словами представників Староконстянтинівського центру комплектування так від них ще ніхто не тікав.

"Так ще ніхто не з**бувався. Кожного дня ця робота дивує" стверджує чоловік за кадром

Чоловік тікає від ТЦК через річку. Фото: скрін відео

Відео закінчилося тим, що працівники розвели руками, адже за мостом, де мав випливти чоловік його не було. Про те чи вдалося "операторам" відео поспілкуватися з чоловіком достеменно невідомо.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, нардеп розповів про посилення мобілізації: потреба у резервах

Раніше портал Знай інформував, мобілізація віруючих: що будуть робити з чоловіками, які не йдуть до війська через релігію

Також наш портал повідомляв, українським чоловікам дозволять заплатити, щоб виїхати з країни: ухилянтів більше не буде