Наразі законопроєкт про адміністративну відповідальність за порушення комендантської години зараз в парламенті. Порушникам порядку загрожує від 8500 до 17 000 гривень, а от для суб'єктів господарювання розмір штрафу сягатиме 102 тисяч гривень.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБувають випадки, коли громадянин не може уникнути перебування на вулиці. Наприклад потяг приїхав вночі, і людина вирішила піти додому. Чи накладатиметься на неї штраф в такому випадку? На це питання відповіла речниця Нацполіції Олена Бережна в ефірі телемарафону.
За словами жінки, основною категорією людей. які не будуть каратися за порушення - українці, у яких є спецперепустка. До таких громадян можуть належати люди, які працюють на об'єктах критичної інфраструктури.
Якщо людина прибула потягом вночі, то їй краще зачекати на вокзалі, стверджує речниця. Але якщо все ж трапилося, що пасажир перебуває за межами вокзалу, то перед штрафом будуть розбиратися в ситуації.
"Але в першу чергу Національна поліція це людяний орган, який в першу чергу буде входити в ситуацію і розбирати безпосередньо кожен випадок. Якщо людям буде потрібна допомога, або поліцейське піклування або доставлення, то поліція буде включатись"
Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, "Засвітився" на вулиці - плати 100 тисяч: депутати посилюють покарання за порушення комендантської години
Раніше портал Знай інформував, поки штраф не ввели: у Києві спіймали сотню "синіх" першокурсників, які засіли в покинутій будівлі
Також наш портал повідомляв, 17 банок тушонки проти $1,34 млн збитків: як суди карають корупціонерів та пересічних громадян