Поліцейські іноді вдаються до маніпулятивних питань під час спілкування з водіями, щоб спровокувати їх на визнання порушення ПДР.

Адвокат Роман Симутін у своєму YouTube-каналі розповів, які підступні питання слід остерігатися та як правильно на них реагувати.

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Зокрема, якщо поліцейський цікавиться станом здоров'я чи самопочуття, краще уникати зайвих подробиць. Адже будь-які скарги на погане самопочуття чи хворобу можуть стати приводом до штрафу за порушення п.2.9 ПДР щодо управління у хворобливому стані.

Також обережно слід відповідати на питання про вживання алкоголю. Навіть якщо випивали вчора, це може стати підставою для перевірки стану сп'яніння.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять
Показати ще

Ще один типовий прийом – запрошення вийти із авто. Помнете, що для перевірки документів це не обов'язково. Тож краще уточнити, чи є вимогою чи пропозицією.

Штраф, поліція, скріншот: YouTube
Штраф, поліція, скріншот: YouTube

Не варто також розповідати, що ви кудись поспішайте у відповідь на запитання про причину перевищення швидкості. Адже так мимоволі видати своє порушення ПДР.

Отже, спілкуйтеся з поліцією чемно, але обережно і не піддавайтеся на провокаційні питання. Адже ваші слова можуть бути використані проти вас для отримання штрафів або інших санкцій.

Нагадаємо, "жінки теж мають воювати": копи у Києві погрожували українці повісткою за порушення комендантської години

Як повідомляв "Знай.uа", гаманець спорожніє на 340 грн: копи почали штрафувати українців за "небезпечні" шини

Знай.ua писав, кількість повісток зросте: в Україні знайшли спосіб посилити мобілізацію