Наші читачі знають, що в Україні продовжується дія воєнного стану, а також загальна мобілізація. Начальник служби авіації та протиповітряної оборони 3-ї окремої штурмової бригади Василь Самоваров заявив, що українцям слід підготуватися до можливої ​​тотальної мобілізації наступного року, оскільки 2024 рік буде набагато складнішим, ніж 2022 та 2023 роки разом узяті.

Про це Василь Самоваров заявили під час інтерв'ю телеканалу "Дніпро ТВ", уривок з якого вже доступний у мережі YouTube.

Співробітники ТЦК. Фото: facebook.com/lvivobltck
Співробітники ТЦК. Фото: facebook.com/lvivobltck

Василь Самоваров заявив, що Україна не має достатнього мобілізаційного ресурсу, а також нестачі фінансів для тривалого ведення військових дій.

Популярні новини зараз
Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

"Українцям потрібно готуватися до тотальної мобілізації, тренуватися та готуватися до важких холодних зим. На жаль, 2024 рік буде набагато важчим, ніж 2023 та 2022 роки разом узяті”, – зазначив український військовий у відповідь на питання ведучої.

Він також додав, що зрештою всі воєнні дії завершуються переговорами.

Варто нагадати нашим читачам той факт, що глава МЗС Естонії висловив намір офіційно повідомити українську владу, що якщо вони хочуть закликати українських громадян до Естонії до армії, то Естонія готова укласти такий договір з Україною.

Нагадаємо, Естонія погодилася видавати Україні військовозобов'язаних біженців.

Раніше повідомлялося, "Був Антон, а став - Тоня": українець змінив стать, заради виїзду з країни.

Також, українець сам прийшов у військкомат, щоб уникнути мобілізації, але "перемудрив": що він зробив не так.