В Україні триває мобілізація та військовий стан, під час якого всі чоловіки призовного віку зобов'язані мати із собою документи скрізь, де б вони не знаходилися.

Про те, які документи мають бути у чоловіків при собі, нагадав керівник Львівського обласного ТЦК та СП Олександр Тищенко. Це стосується військовозобов'язаних осіб віком від 18 до 60 років, проте документи повинні також надавати співробітники військкоматів, якщо їх вимагатимуть.

Військовий квиток. Фото: Youtube
Військовий квиток. Фото: Youtube

"Під час воєнного стану кожен громадянин, незалежно від віку та статі, повинен мати при собі документ, який міг би ідентифікувати його особу", - заявив він.

Йдеться також про військово-обліковий документ. Варто зазначити, що у разі відмови надання документів працівники ТЦК можуть навіть затримати чоловіка і притягнути до адміністративної відповідальності.

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

Спілкування з ТЦК, скріншот: YouTube
Спілкування з ТЦК, скріншот: YouTube

Водночас, представників ТЦК теж зобов'язують мати при собі документи, а у разі вимоги – показати їх, як відзначив Тищенко.

"Сьогодні багато хто ходить у військовій формі. А вручати повістки мають право лише відповідні уповноважені особи", - пояснив керівник Центру.

Мобілізація авто для ЗСУ, скріншот: Facebook
Мобілізація авто для ЗСУ, скріншот: Facebook

Раніше ми писали про те, що на одну бабусю - десять придатних чоловіків: у Раді пояснили розширення мобілізаційного переліку

Як повідомляв Знай.ua, відстрочку отримати ще складніше, у Раді ухвалили нові норми: "Покликаний буде кожен українець"

Також портал Знай.ua писав, що "Я тобі зараз ногу зламаю": на Хмельниччині військкоми з погрозами увірвалися до будинку місцевого мешканця