Відома українська тарологиня та екстрасенсиня Яна Тимощук, яка днями розповіла про найнебезпечніші дні вересня для українців, знову озвучила свіжий прогноз. Тарологиня передбачила, що вересень може стати для України "пекельним" місяцем.

За її словами, можуть з'явитися нові хвороби, які призведуть до смерті.

Про це стало відомо завдяки новому ефіру від Яни Тимощук, який вже є у мережі YouTube.

Яна Тимощук, скріншот: YouTube
Яна Тимощук, скріншот: YouTube

Тарологиня визначила, що з 5 по 10 вересня – енергетично важкі дні, коли будуть сильні удари по здоров'ю людей, тиск, прихід нових хвороб із Європи.

Популярні новини зараз
Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

"Це період початку потоку хвороб, про які ще не чув світ. З погляду футурології – це гірше ніж коронавірус, буде багато летальних наслідків. Ця тенденція розпочнеться зараз і триватиме до 2025 року. Поширення: комахи, водні джерела (річки, моря, океани)", - сказала Тимощук.

Вона додала, що у другій декаді вересня будуть магнітні бурі, які також негативно вплинуть на здоров'я людей.

За словами Яни Тимощук, є два сценарії розвитку подій щодо закінчення війни.

"У 2024 році може бути зупинка війни у ​​зв'язку з дуже великими руйнуваннями, втратами, нестачею ресурсів та обманом наших союзників, які не хочуть продовжувати вкладатися у війну. А може бути й таке, що війна триватиме до 2026-2028 років", - сказала експерт.

Нагадаємо, тарологиня розповіла, що відбуватиметься в Енергодарі: "Остання надія кремля".

Раніше повідомлялося, що водії можуть отримувати повістки: що потрібно знати.

Також, на одеському пляжі знайшли пляшку з посланням від дитини з Криму: слова дуже зворушили українців.