В Україні триває війна та загальна мобілізація. Усі військовозобов'язані чоловіки, які не мають серйзоних проблем із здоров'ям у цей період можуть отримати повістку.

Нещодавно у соцмережах з'яививлось декілька відео, на яких працівники Львівського ТЦК буквально силою "пакують" хлопців до військкомату.

На одному із відео, працівники військкомату затримали чоловіка, який ввечері стояв на зупинці громадського транспорту.

Четверо осіб у військовій формі оточили українця та намагалися силою заштовхати його у машину.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа "Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Чоловік вирішив не здаватися та почав просто тікати від них. Один з працівників ТЦК навіть повалив його на землю.

Відео знімали місцеві мешканці з вікна, які намагалаися захистити хлопця та зупинити військових.

Чоловікові таки вдалося вирватися із "обіймів" військових та втекти.

"Що ви творите? Визивайте поліцію! Чого ви його трогаєте б*дь? Відпустіть його!" - кричать невдоволено мешканці будинку, навпроти якого затримали хлопця.

На кадрах іншого відео вже вдень намагаються силою посадити до автомобіля призовника.

Хлопець намагався навколішках тихенько вибратись із автомобіля працівників ТЦК, однак йому пощастило меньше ніж попередньому герою, і йому не вдалося уникунти мобілізації.

"Поможіть!Г*ндони"- кричить він на військових.