В Україні планують скасувати систему оцінювання у школах, але лише з декількох предметів. У Міносвіти пояснили це тим, що діти зараз дуже перевантажені навчанням, а це рішення допоможе позбавити їх зайвого стресу.

Так, школярі більше не отримуватимуть оцінки за образотворче мистецтво (малювання), фізкультуру, музику та, можливо, етику та працю. Про це пише видання "Enovosty".

Школа, кадр з відео
Школа, кадр з відео

Втім, це не вимога від Міносвіти, а лише рекомендація. Адміністрації шкіл самостійно прийматимуть рішення, які предмети оцінювати, а які – ні. Цю ідею запропонували через велике навантаження дітей, а також додатковий стрес через оцінки.

Також це пояснюється тим, що у всіх дітей різні навички у малюванні, вокалі та спорті. Значить, їхня успішність теж відрізняється. Щоб не створювати зайвий фактор стресу, оцінки запропонували скасувати.

Популярні новини зараз
Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам Ціни на борошно в Україні досягли рекордних: скільки коштує сьогодні Ці купюри не приймуть у магазинах: Нацбанк попередив українців
Показати ще

До того ж школярі і так проводять за навчанням чи не повноцінний робочий день з огляду на підготовку та виконання домашніх завдань. Якщо порівнювати із зарубіжною, українська шкільна програма має вище навчальне навантаження.

Студент. Фото Freepik
Студент. Фото Freepik

Раніше ми писали про те, що батьки бунтують проти шкільних зборів на крейду, папір та серветки: "Корупція чистої води"

Як повідомляв Знай.ua, батьки скаржаться на шкільні обіди - дітям за великі гроші дають родзинки та гнилі яблука

Також портал Знай.ua писав, що "Я бачу блекаути, але боятися не варто": тарологиня передбачила темний жовтень, до чого варто готуватися.