У Великому Новгороді представникам організації "Бойове братство" дозволили провести заняття для учнів 4-го класу... показуючи дітям, як поводитися з пістолетом Макарова.

Про це повідомляє "Сталінгулаг" у Telegram. Як зазначається, такі "уроки" були ініційовані після серії насильницьких інцидентів у школах окупантів, коли неповнолітні стріляли своїм однокласникам. Начебто це має навчити дітей обережності у поводженні зі зброєю.

Російська школа, фото: Telegram
Російська школа, фото: Telegram

На відео видно, як представник "Бойового братства" Демонструє юній дівчинці, як тримати пістолет. Адміністрація школи, за даними ЗМІ, схвально поставилася до таких "уроків". А потім вони будуть використовувати цих дітей у майбутньому для вбивства простих українців.

"Бойове братство" позиціонує себе як громадську організацію ветеранів, які брали участь у локальних конфліктах. За офіційними даними, налічується близько 90 тисяч членів у 85 регіонах РФ та Казахстану.

Популярні новини зараз
Навіть "Резерв+" тепер не потрібен: кому з українців значно спростили життя Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Російська школа, фото: Telegram
Російська школа, фото: Telegram

Незважаючи на задекларовані цілі, експерти ставлять під сумнів доцільність залучення "Бойового братства" для роботи із дітьми. Навряд чи демонстрація зброї та пропаганда насильства можуть вирішити проблему підліткової злочинності.

Натомість варто задуматися про глибинні причини, які штовхають дітей на насильницькі вчинки. Адже жорстокі "уроки" замість покращення ситуації можуть лише розпалити вогнище агресії. Однак це росіяни— думати їх не навчили.

Нагадаємо, ось цих людей дехто називав братами: що насправді думають росіяни про українців

Як повідомляв "Знай.uа", ОляПолякова влаштувала бійку з росіянином через "розіп'ятих хлопчиків", але потім їй довелося "бігти"

Знай.uа писав, "психіка може ламатися": українців та росіян шокує раптове закінчення війни