Депутати планують розширити перелік громадян, які не підлягають підлягають призову під час воєнного стану. Законопроект вже схвалили у першому читанні.

Про це йдеться на офіційному вебпорталі Верховної Ради України.

Мобілізація. Фото: Youtube
Мобілізація. Фото: Youtube

У тексті зазначається, що звільнити від призову на військову службу хочуть працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

В теперішній ситуації, відповідно до українського законодавства, військовозобов’язані працівники ДСНС підлягають мобілізації.

Популярні новини зараз
Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили страшний прогноз При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Мобілізація, скріншот: Youtube
Мобілізація, скріншот: Youtube

Депутати вважають, що працівникам ДСНС необхідно надавати відстрочення від служби, тому що призов до армії цієї категорії чоловіків негативно відображається на виконанні робочих завдань.

Зміни планують внести до ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

Мобілізація. Фото кадр з Youtube
Мобілізація. Фото кадр з Youtube

"У частині першій статті 23 Закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 16, ст. 255, із наступними змінами) абзац п'ятнадцятий після слів "Національної поліції України" доповнити словами "Державної служби України з надзвичайних ситуацій", — йдеться в тексті законопроєкту.

Щоб закон набрав чинності, ще потрібно ухвалити його у другому читанні та направити на підпис президентові України.

Нагадаємо, ми писали, що воєнкоми стали мільйонерами, у кожного є іноземний паспорт: головне з доповіді про рекордну корупцію в ТЦК.

Як повідомляв "Знай.ua", по дорозі до ТЦК чоловік роздягнувся і пропонував зняти його нижче поясу: "Везіть мене у військомат на*уй!".

Також, "Шукаю дружину для виїзду закордон": як ухилісти біжать з України.