Зазначають, що проблема в тому, що чоловіки ВПО, після зміни місця проживання не стають на військовий облік у ТЦК.

Добровільно до військкоматів приходить від планового завдання десь близько 20%, половина з яких контрактники. Якщо не буде цих розшуків, доставки для уточнення даних, то мобілізація може бути під загрозою. Про це розповідають працівники ТЦК та СП.

ТЦК, мобілізація: фото Уніан
ТЦК, мобілізація: фото Уніан

ті, хто мають законні підстави, за станом здоров'я чи іншими причинами не бути мобілізованими, точно не потраплять до армії, - пояснив керівник Львівського обласного ТЦК та СП полковник Олександр Тищенко.

Зараз Силам оборони України потрібні всі армійські спеціальності.

Популярні новини зараз
Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім
Показати ще

"Потреби є у всіх військових спеціальностях – це піхота, танкісти, артилеристи, льотчики, а також десантники. Кожен навчальний центр має свою специфіку. Залежно від спеціальності, направляємо людей до відповідних навчальних центрів", - зазначив представник ТЦК та СП.

Мобілізація авто для ЗСУ, скріншот: Facebook
Мобілізація авто для ЗСУ, скріншот: Facebook

В Україні мобілізують:

  • придатних та обмежено придатних чоловіків віком від 27 до 60 років, якщо вони мають або не мають військового досвіду;
  • придатних та обмежено придатних чоловіків від 18 до 27 років, якщо вони вже проходили строкову службу та проходять військову службу у запасі чи резерві;
  • призовників від 18 до 27 років, які не проходили термінову службу – на контракт із ЗСУ;
  • знятих та виключених з військового обліку чоловіків, визнаних придатними чи обмежено придатними під час воєнного стану, якщо вони не скористалися правом на відстрочку або якщо вони не засуджені за тяжкий злочин.

Нагадаємо, ми писали, що на Тернопільщині чоловік відмовився від мобілізації, бо "мав страх за своє життя": як його покарали.

Як повідомляв "Знай.ua" повістка - це гарантований "квиток" на фронт? Адвокат пояснив справжнє значення вручення документа.

Також "Знай.ua" інформував, чи можуть вимагати від виключеного з військового обліку чоловіка пройти ВЛК.