В Україні триває військовий стан та загальна мобілізація. Проте останнім часом почастішали доволі скандальні випадки, коли у простих громадян бракує юридичної підтримки. Саме тому постала пропозиція звільнити ліцензованих адвокатів звільнити від мобілізації.

Про це стало відомо завдяки новій петиції на сайті Президента України.

Співробітники ТЦК, скріншот: YouTube
Співробітники ТЦК, скріншот: YouTube

Так, на офіційному порталі Президента України зареєстрували електронну петицію, в якій автор просить звільнити від мобілізації адвокатів.

Зміни пропонується внести до ст.23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться Ці купюри не приймуть у магазинах: Нацбанк попередив українців
Показати ще

Петиція на порталі Президента України, скріншот: petition.president.gov.ua
Петиція на порталі Президента України, скріншот: petition.president.gov.ua

Автор петиції заявляє про несправедливість, оскільки прокурори не підлягають мобілізації, а адвокати, які є їхніми процесуальними опонентами у суді, підлягають.

"Зараз все більше з'являється випадків, коли працівники ТЦК при виконанні адвокатами захисту громадян незаконним способом чинять тиск на адвокатів шляхом незаконного затримання у приміщенні ТЦК, шантаж та тиск питанням примусової мобілізації тощо", - йдеться у тексті петиції.

Важливо також наголосити на тому, що для того, щоб петицію розглянув глава держави Володимир Зеленський, вона має набрати 25 000 підписів.

Нагадаємо, легендарний пілот Karaya закликав навести лад на митниці: забули про війну і наживаються на людях.

Раніше повідомлялося, адміни Telegram-каналів про повістки злили інформацію у військкомати.

Також, "Чому не в окопі?": Чоловікам нагадали, як правильно спілкуватися з представниками ТЦК.