Деякі випадки, які для багатьох людей вважаються звичними, не можуть вирішуватися через суд. Це показує судова практика.

За законодавством України, громадяни, які здійснюють постійний догляд за інвалідом 1 групи мають повне право на відстрочку від мобілізації. Це обумовлено 23 Законом України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Чоловік, який здійснює догляд за своїм дядьком звернувся до суду для встановлення факту постійного догляду. Це було потрібно для отримання соціальних виплат, а також права на відстрочку. Про це пише "Адвокат Права".

Військовий квиток, скріншот: YouTube
Військовий квиток, скріншот: YouTube

Провадження відкрито не було і чоловікові відмовили у позові. Суддя може відмовити у цій справі, якщо вона не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

Для того, щоб надавати соціальні виплати та пільги громадянину, йому потрібно звернутися до структурного підрозділу надання соціальних послуг у своєму місті. Окрім того, для встановлення опіки потрібно надати заяву особи, або її законного представника про надання соціальних послуг громадянином.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Судове рішення. Фото freepik
Судове рішення. Фото freepik

Факт надання соціальних послуг встановлює не суд, а місцевий підрозділ надання соціальних послуг. Саме там оформлюються всі документи за доглядом. А для оформлення відстрочки військовозобов'язаному громадянину необхідно звернутися до військкомату з відповідними документами, які підтверджують на це право.

Допис телеграм-каналу. Фото: скрін

Нагадаємо, портал Знай інформував, до ЗСУ візьмуть будь-якого віку: вже зареєстровано проект закону

Раніше на порталі Знай повідомлялося, не лише працівники ТЦК та СП: хто має право видавати повістки

Також, наш портал інформував, кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі