Представники ТЦК щодня виходять у патруль, щоб вручати повістки військовозобов'язаним чоловікам. Насамперед це робиться для перевірки, чи стоїть людина на військовому обліку, а також чи має відстрочку чи бронювання від мобілізації.

Повторно вручити повістку можуть особам, яких на ВЛК визнали непридатними або обмежено придатними, і в результаті їх не мобілізували, адже висновок комісії про стан здоров'я дійсний протягом року. Так, повторно викликати в ТЦК можуть за таких обставин:

  • якщо ВЛК проходили понад рік тому;
  • для перевірки облікових даних;
  • для перевірки даних про заброньованого працівника;
  • для перевірки обставин на відстрочку;
  • для мобілізації.

Повістка. Фото: Youtube
Повістка. Фото: Youtube

Також є дві категорії громадян, яким активно вручатимуть повістки про уточнення даних. Їх назвала речниця Черкаського ТЦК Аліна Кривошея. Йдеться про тих, хто найбільше уникає військового обліку – особи, які ще не отримали повістку з 24 лютого 2022 року та чоловіка ВПО.

"Це для людей, які з тих чи інших причин не з'явилися до територіальних центрів комплектування, щоб уточнити дані — можливо змінилося сімейне становище, кількість дітей, місце проживання. Також це стосується внутрішньо переміщених осіб", - сказала вона. вона.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Таким чином, якщо людина приходила у військкомат і її не мобілізували на той момент, за необхідності працівники ТЦК можуть повторно викликати для уточнення облікових даних, стану здоров'я або комплектування підрозділів необхідними фахівцями.

Візит до ТЦК, скріншот: YouTube
Візит до ТЦК, скріншот: YouTube

Нагадаємо, в Україні військкомати штрафуватимуть чоловіків-переселенців: озвучено суми

Раніше ми писали про те, що призовник попросився у військкома до туалету: тепер його шукає поліція, ТЦК обурені

Як повідомляв Знай.ua, чи можуть вручити повістку відразу після весілля та розлучення: фахівець дав відповідь