Для всіх наших шанованих читачів, які уважно читають новини щодо мобілізації, є кілька справді важливих фактів. Тепер це справді факти, адже цю інформацію підтвердили у Міноборони.

Виявляється, зараз в Україні працюють над так званим створенням Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Міністерства оборони України.

Візит до ТЦК, фото: Unian
Візит до ТЦК, фото: Unian

Таким чином, виходить, що ТЦК і СП зможуть в автоматичному режимі отримувати дані з інших державних реєстрів.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа "Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

"На даному етапі в Міністерстві оборони України проводиться робота з організації інформаційної взаємодії між Реєстром та інформаційно-телекомунікаційними системами, реєстрами, базами (банками) даних, власниками (розпорядниками, адміністраторами) яких є державні органи з метою підвищення якості персональних даних призовників, військовозобов'язаних та резервістів у Реєстрі", - повідомили в Міноборони.

TЦK, скріншот: YouTube
TЦK, скріншот: YouTube

Також цього тижня Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів отримав новий атестат відповідності КЗІ, що відкриває можливість інформаційної взаємодії з іншими державними реєстрами.

Нагадаємо, мобілізація людей з хронічними захворюваннями: у ЗСУ відповіли, чи це можливо.

Раніше повідомлялося, військовий облік жінок уже з 1 жовтня: чи потрібно самостійно йти до ТЦК.

Також, зняття з військового обліку під час мобілізації: адвокат розповів, хто має право.